چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳

مزایای کار ما

ارسال ترجمه به صورت تایپ شده ، عدم نیاز به مراجعه حضوری ، ارائه خدمات و پشتیبانی به صورت آنلاین و 24 ساعته ، ضمانت ویرایش ، بازبینی و ویرایش متون قبل از تحویل به مشتری ، پرداخت اقساطی هزینه ترجمه ، تخفیفات حجمی

خدمات فراترجمه

ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی ، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی ، ترجمه فوری متون و مقالات ، ترجمه مقالات جهت ارسال به ژورنال های معتبر ، ترجمه تخصصی مقالات ISI ، ترجمه تخصصی پایان نامه و چکیده پایان نامه، ویرایش مقالات ISI

ضمانت سفارش ترجمه

دیگر نگران کیفیت ترجمه خود نباشید؛ ما با راه کارهای خود کیفیت سفارشات شما را تضمین نموده ایم. 72 ساعت ضمانت ویرایش برای سفارشات با کیفیت تخصصی ، 30 روز ضمانت ویرایش برای سفارشات با کیفیت تخصصی ویژه.

+۲۶,۸۲۰

تعداد مشتریان

+۳۲,۳۵۸

تعداد سفارشات تکمیل شده

+۱۲۴,۴۵۹,۱۱۲

تعداد کلمات ترجمه شده

+۴,۸۱۰

تعداد مترجمین

ورود به سامانه


رمز خود را فراموش کرده اید کلیک نمایید

ثبت نام در سامانه

نظر مشتریان

به نظر من مترجم 625 یه مترجمه طلایی ان و فراترجمه یه سایت قدرتمنده. باسپاس از شما

معرفی فراترجمه

مرکز ترجمه تخصصی فراترجمه با همکاري گروهي از مترجمين متخصص، متعهد و جوان کشوري راه اندازي گرديده و هدف آن ارائه خدماتي دقيق، سريع و با کيفيت در زمينه ترجمه تخصصی انگليسي به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی با قيمتي عادلانه و مناسب در تمامي زمينه هاي علمي و تحقيقاتي در داخل و خارج از کشور مي باشد. کليه خدمات ترجمه اين گروه از طريق ايميل، تلفن و پيامک ارائه و پشتيباني مي شوند.
گروه ترجمه تخصصی فراترجمه در بخش ترجمه تخصصی انگليسي به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی فعاليت گسترده اي دارد و کاربران محترم مي توانند تنها به وسيله انجام يک پروسه کوتاه اقدام به ثبت سفارش ترجمه هاي آنلاين خود در این زمینه نمايند. اين گروه با همکاري تيمي وسيع و کارآزموده از مترجمين فعال کشوري توانايي انجام صدها پروژه ترجمه آنلاين را در زمينه انگليسي به فارسي و فارسی به انگلیسی در مدتي کوتاه داراست.

نماد های اعتماد

قیمت گذاری

زبان: تعداد کلمه:

فروشگاه اینترنتی
از فروشگاه مقالات ما دیدن نمایید

تحویل پروژه های درسی با هر توان مالی

با قابلیت جستجو بر اساس زمینه، عنوان مقاله و کلمات کلیدی


برخی از مترجمین متخصص ما

عضویت در خبرنامه و شبکه های اجتماعی

فرا ترجمه در شبکه های اجتماعی

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان